kandydatów

Etat Dyspozytor Transportu Samochodowego

Firma: ŚLĄSKIE CENTRUM LOGISTYKI S.A. miejsce pracy: Gliwice

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyspozytor Transportu Samochodowego
Miejsce pracy: Gliwice
Zadania:
  • Planowanie tras oraz kontrola realizacji transportów
  • Współpraca z kierowcami, przewoźnikami i z innymi działami spółki
  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw
  • Optymalizacja kosztów transportu
Twój profil:
  • Wiedza z zakresu czasu pracy kierowców
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego  na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Doświadczenie w planowaniu tras i budowaniu relacji ze zleceniodawcami
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane o profilu logistycznym)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Nasza oferta:
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie istniejącej na rynku od ponad 30 lat
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uznaniowa
  • Pakiet świadczeń dodatkowych:
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • opieka medyczna Medicover lub karta Multisport po roku zatrudnienia
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Ciekawa praca z możliwością rozwoju zawodowego