kandydatów

Etat Mechanik Utrzymania Ruchu

Firma: KIRCHHOFF Polska Sp.z o.o. oddział Gliwice miejsce pracy: Gliwice

Mechanik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Gliwice

KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zabezpieczeń przed skutkami kolizji. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

Zadania:
  • Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej maszyn i urządzeń (również transportowych) oraz instalacji na terenie zakładu
  • Dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym
  • Monitoring i zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych
  • Prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem stanowiska pracy
  • Współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • Analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków
  • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu
  • Organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji wraz z atrakcyjnym pakietem wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dofinansowanie do stołówki pracowniczej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy
Twój Profil:
  • Wykształcenie techniczne min. zawodowe (preferowane średnie techniczne)
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu
  • Umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych tj. tokarka, frezarka itp.
  • Znajomość działań naprawczych z zakresu mechaniki i pneumatyki
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (wymagane UDT), suwnicy i zwyżki
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole