kandydatów

Etat Manager ds. klientów przemysłowych

Firma: LeasingTeam Professional miejsce pracy: Katowice

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Należymy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR. Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na ambitne projekty i rozwój, ale też codzienną dawkę humoru i uśmiechu. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.
Podejmij wyzwanie i dołącz do nas! Aktualnie do zespołu poszukujemy:
Manager ds. klientów przemysłowych
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 0042498
Zakres obowiązków:
  • Budowanie, organizacja i rozwój rynku przemysłowego (duże zakłady przemysłowe oraz produkcyjne) na obszarze Śląska, Małopolski i Podkarpacia;
  • Tworzenie strategii sprzedażowej na podległym obszarze;
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych na podległym obszarze (marża i obrót);
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych;
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i zwiększanie sprzedaży;
  • Analiza rynku oraz działań konkurencji;
  • Planowanie i organizowanie pracy własnej;
  • Bieżąca współpraca i raportowanie wyników Dyrektorowi;
  • Profesjonalne reprezentowanie firmy przez działania handlowe i wizerunkowe.
Oczekiwania:
  • Poparte sukcesami doświadczenie handlowe w branży technicznej (chętnie narzędziowej), produkcyjnej (min. 2 lata);
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • Umiejętność pracy projektowej z klientem w długiej perspektywie czasu;
  • Dynamizm i odwaga w działaniu;
  • Motywacja do pracy, do osiągania wyników i sukcesów;
  • Proaktywność, otwartość na zmiany i gotowość do podejmowania wyzwań;
  • Samodyscyplina oraz świetna organizacja pracy;
  • Zorientowanie na cele i innowacyjność w podejściu do powierzonych zadań;
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy wymagającej dużej aktywności w terenie;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego.
Oferta:
  • Umowa o pracę (pełny etat);
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka;
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy;
  • Szeroka oferta szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych;
  • Bonusy dla pracowników.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl