kandydatów

Etat Pracownik Produkcji / Monter Urządzeń Elektronicznych

Firma: Pro-Audio Electronics miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 4756977, z dnia 2021-06-04

Pro-Audio Electronics

Pro-Audio Electronics Krzysztof Szeptycki istnieje od 1979 roku. Głównym obszarem naszej działalności jest branża Audio. Jesteśmy producentem kontraktowym.

Pracownik Produkcji / Monter Urządzeń Elektronicznych

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • prace przy montażu mechanicznym i elektronicznym urządzeń,
  • ręczny montaż elementów elektronicznych na płytkach PCB (lutowanie elementów SMD i THT),
  • kontrola jakości,
  • realizacja planu produkcji,
  • przestrzeganie norm jakościowych i założeń produkcyjnych,
  • dbałość o stanowisko pracy i powierzone narzędzia.

Wymagania

  • (mile widziana) znajomość zagadnień związanych z elektroniką,
  • zdolności manualne,
  • dokładność,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w pracę.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • pracę w firmie z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwości rozwoju.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-05-2021
Wyświetleń: 210