kandydatów

Etat Inspektor w wydziale infrastruktury drogowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Inspektor w wydziale infrastruktury drogowej
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/21/0434
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku urzędniczym:a)bezpośredni nadzór, jako inspektor nadzoru inwestorskiego, nad wykonywanymi robotami budowlanymi w zakresie posiadanych uprawnień, polegający na:- sprawowaniu kontroli zgodności realizacji robót z dokumentacją projektową, pozwoleniem na budowę, obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej;- sprawdzaniu jakości wykonywanych robót i wbudowanych materiałów;- sprawdzaniu i odbiorze robót ulegających zakryciu lub zanikających;- uczestniczeniu w próbach i odbiorach technicznych instalacji oraz urządzeń technicznych;- potwierdzaniu faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad;- kontrolowaniu rozliczeń budowy,b)współpraca z projektantem przy rozwiązywaniu problemów technicznych i organizacyjnych wynikłych przy realizacji dokumentacji projektowej,c)sprawdzanie dokumentacji projektowych w zakresie posiadanych uprawnień budowlanych,d)sprawdzanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych w zakresie posiadanych uprawnień budowlanych,e)zawiadamianie właściwego organu nadzoru budowlanego o zamiarze rozpoczęcia /zakończenia robót budowlanych w ramach, realizowanych przez Wydział Infrastruktury Drogowej, inwestycji oraz o zmianach osób pełniących funkcje w procesie inwestycyjnym,f)prowadzenie spraw związanych z odbiorem końcowym zadań inwestycyjnych realizowanychprzez Wydział Infrastruktury Drogowej,g)opiniowanie, w tym szacowanie kosztów, planowanych zadań inwestycyjnych, w zakresie posiadanych uprawnień budowlanych,h)udział w komisjach przetargowych,i)prowadzenie spraw związanych z remontami infrastruktury technicznej i drogowej, w tym prowadzenie wizji lokalnych stanu technicznego dróg,j)prowadzenie spraw związanych z remontem parkingów przeznaczonych dla postoju pojazdów wykonujących przewozy drogowe oraz miejsc wykonywania kontroli ruchui transportu drogowego,k)sprawdzanie, pod względem merytorycznym, dowodów księgowych związanych z finansowaniem remontów,l)prowadzenie spraw związanych z zarządzaniem i utrzymywaniem kanałów technologicznych.Wymagania niezbędne:a)wykształcenie wyższe techniczne,b)co najmniej 3 letni staż pracy,c)uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjno - drogowej lub pokrewne (uprawnienia do nadzoru robót drogowych) wraz z przynależnością do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,d)stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku,e)nieposzlakowana opinia,f)obywatelstwo polskie,g)pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,h)nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ściganez oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.Wymagania dodatkowe:a)znajomość ustawy o samorządzie gminnym, ustawy prawo budowlane wrazz rozporządzeniami wykonawczymi, ustawy prawo zamówień publicznych wrazz rozporządzeniami wykonawczymi oraz ustawy o pracownikach samorządowych,b)biegła umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu Office,c)prawo jazdy kat. B.Wymagane dokumenty:a)list motywacyjny podpisany własnoręcznie,b)kwestionariusz osobowy - podpisany własnoręcznie,c)życiorys zawodowy ( CV ) - podpisany własnoręcznie,d)kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,e)kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (staż pracy),f)kserokopia uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjno - drogowej bez ograniczeń wraz z przynależnością do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,g)dokument stwierdzający nieposzlakowaną opinię (np. referencje, opinia o pracy itp.),h)oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na ww. stanowisku podpisane własnoręcznie,i)oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych - podpisane własnoręcznie,j)oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe - podpisane własnoręcznie,k)zgoda na przetwarzanie danych osobowych, wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do ogłoszenia - podpisana własnoręcznie,l)oświadczenie o niekaralności kandydata karą zakazu pełnienia funkcji związanychz dysponowaniem środkami publicznymi, o której mowa w ustawie z dnia 17 grudnia 2004r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych - podpisane własnoręcznie.Informacja o warunkach pracy na stanowisku:a)praca biurowa w pełnym wymiarze czasu pracy,b)obowiązują następujące normy czasu pracy:- 8 godzin na dobę, z możliwością przedłużenia dobowego wymiaru czasu pracy do 12 godzin na dobę przy zachowaniu 40 godzin średniotygodniowego wymiaru czasu pracy,w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, w 3 - miesięcznym okresie rozliczeniowym,c)stanowisko pracy zlokalizowane w budynku Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie,ul. Michałkowicka 105, Siemianowice Śląskie, drugie piętro, brak windy.Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie, opatrzonej adnotacją :Nabór na stanowisko: Inspektor w Wydziale Infrastruktury Drogowej Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, nr sprawy PL.210.26.2021 oraz swoim imieniem, nazwiskiem, adresem do korespondencji, numerem telefonu w terminie do 17.06.2021r. decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Siemianowic Śląskich) pod adresem: Urząd Miasta, ul. Jana Pawła II nr 10, 41-100 Siemianowice Śląskie, lub osobiście pod wskazanym adresem w Kancelarii podawczej.Dokumenty, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
Uprawnienia: nieposzlakowana opinia
Uprawnienia: brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
Uprawnienia: stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w określonym stanowisku
Uprawnienia: pełna zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:a)wykształcenie wyższe techniczne,b)co najmniej 3 letni staż pracy,c)uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjno - drogowej lub pokrewne (uprawnienia do nadzoru robót drogowych) wraz z przynależnością do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,d)stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku,e)nieposzlakowana opinia,f)obywatelstwo polskie,g)pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,h)nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ściganez oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.Wymagania dodatkowe:a)znajomość ustawy o samorządzie gminnym, ustawy prawo budowlane wrazz rozporządzeniami wykonawczymi, ustawy prawo zamówień publicznych wrazz rozporządzeniami wykonawczymi oraz ustawy o pracownikach samorządowych,b)biegła umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu Office,c)prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich