kandydatów

Etat Operator produkcji i obsługi maszyn

Firma: SFS International Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Tarnowskie Góry

SFS International działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy i  oczywiście Polska.

Operator produkcji i obsługi maszyn
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Opis stanowiska:

Terminowa oraz poprawna realizacja cięcia płyt zgodnie z dokumentacją technologiczną

  • dobór właściwego surowca pod zlecenia produkcyjne
  • zaplanowanie optymalnego rozkroju płyty pod zróżnicowane formaty produkcyjne
  • dbałość o minimalny poziom odpadów i wykonanie precyzyjnego cięcia gilotyną
  • realizacja przyjęć dostaw surowca na magazyn
  • prowadzenie remanentów oraz kontrola stanów magazynowych surowców
  • wykonywanie podstawowych przeglądów gilotyn i odpowiednich pomiarów surowca
  • dbanie o czystość maszyn, narzędzi, wskaźników pomiarowych oraz porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • obsługa gilotyn lub innych maszyn obróbki mechanicznej
  • umiejętność planowania rozkroju płyty
  • obsługa komputera, m.in. praca z czytnikami kart i rejestrowaniem zleceń w systemie produkcyjnym
  • obsługa wózka widłowego będzie dodatkowym atutem
  • obsługa maszyn CNC będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-05-2021
Wyświetleń: 158