kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu i PR

Firma: Zakłady Mięsne HAM Cichoń i Wspólnicy spółka jawna miejsce pracy: Radzionków

Zakłady Mięsne "HAM" spółka jawna to firma rodzinna z blisko 30-letnią tradycją, która na przestrzeni lat stała się jednym z liderów lokalnego rynku sprzedaży mięsa i wędlin. Działalność firmy koncentruje się na Śląsku, a głównym kanałem sprzedaży detalicznej jest sieć blisko 50 sklepów firmowych "Szyneczka". Wraz z dynamicznym rozwojem spółka rozszerza swoją działalność nie tylko w aspekcie geograficznym, ale także asortymentowym, prężnie wkraczając w rynek dań gotowych, produktów dla gastronomii czy w ostatnim czasie dań vege.

Specjalista ds. marketingu i PR
Miejsce pracy: Radzionków

Zakres obowiązków

  • Współudział w tworzeniu i realizowaniu strategii marketingowej firmy
  • Udział w kreowaniu oraz wprowadzaniu na rynek nowych produktów oraz rozwoju istniejących.
  • Przygotowanie i publikacja angażujących treści w social mediach oraz na stronach internetowych
  • Nadzorowanie, budowanie i optymalizacja kampanii marketingowych oraz komunikacji (SEO, email marketing, Google AdWords, Facebook Ads, Social Marketing)
  • Współtworzenie materiałów promocyjnych (m.in. stron internetowych, ulotek, prezentacji, folderów reklamowych, POS) - we współpracy z działem graficznym i agencjami zewnętrznymi
  • Budowanie i zwiększanie rozpoznawalności marek firmy HAM
  • Współpraca z dostawcami w zakresie druku i produkcji opakowań produktów, POS i innych materiałów wspierających sprzedaż

Wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem, reklamą i e-commerce oraz narzędzi wykorzystywanych w tych obszarach.
  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu sklepu internetowego,
  • Znajomość narzędzi marketingu internetowego,
  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w social media,
  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia krótkich, angażujących treści
  • Doświadczenie w zarządzaniu stronami internetowymi przez CMS
  • Znajomość Google Analytics , Manager Reklam Facebook i Google Ads
  • Samodzielność i kreatywność
  • Doświadczenie graficzne, fotograficzne, w realizacji materiałów wideo będzie dodatkowym atutem
  • Wyższe wykształcenie (preferowany marketing, dziennikarstwo i komunikacja społeczna)

Oferujemy

  • Pracę w firmie z wiodącą pozycją rynkową
  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego