kandydatów

Etat Elektryk

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy

Elektryk
Tychy

Szukasz ciekawej pracy w Tychach? Zacznij pracę w firmie z branży elektrycznej! Posiadasz wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na takim stanowisku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Aplikuj już dzisiaj! Uprawnienia SEP nie są konieczne!

Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u Klienta.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: elektryk

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • premie regulaminowe
  • karta multisport

zadania

  • montaż instalacji elektrycznych
  • wykonywanie przeglądów technicznych oraz napraw instalacji
  • terminowa i prawidłowa realizacja zadań

oczekujemy

  • wykształcenia elektrycznego lub pokrewnego
  • doświadczenia w pracach elektrycznych
  • gotowości do codziennych wyjazdów do miejsc instalacji
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47