kandydatów

Etat Kierowca kat. c+e transport międzynarodowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Kierowca kat. c+e transport międzynarodowy
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/1483
OBOWIĄZKI:
Wymagania: karta kierowcy; akt.badania lekarskie; doświadczenie w transporcie krajowym oraz międzynarodowym; dobra znajomość topografii Europy; znajomość przepisów dot. czasu pracy kierowców; odpowiedzialność i samodzielność; rozwijająca się firma transportowa RAF-TRANS , zatrudni kierowcę międzynarodowego kat. C+E na megę- jazda na Actrosie euro6 oraz naczepie Schmidt mega z 2019r.; wymiar pracy tygodniowy wyjazdy z Gliwic i powroty do Gliwic , weekendy w domu; główny wolumen transportowy to samochodówka, elektronika, stal; wiodące kierunki: Czechy, Słowacja sporadycznie Litwa; możliwość tras automotive na Niemcy;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii CE

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

7 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach