kandydatów

Etat Serwisant

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Serwisant
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0872
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie prac serwisowych zgodnie z harmonogramem i planem realizacji zlecenia(serwis, naprawa oraz regulacja maszyn i urządzeń, badanie i diagnozowanie usterek, prace hydrauliczne, smarownicze, ślusarskie). Dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały podstawowe oraz zużywalne. Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych. Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej. Podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów.Miejsce pracy: Gliwice. Hybrydowy system pracy.Praca dwuzmianowa; 7.00-15.00 lub 13.00-21.00.Możliwość uczestniczenia w tworzeniu działu i rozwoju wraz z nim.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wymagania: doświadczenie jako mechanik przemysłowy, serwisant urządzań hydraulicznych, ślusarz; łatwość nawiązywania kontaktów, dokładność, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu