kandydatów

Etat Tokarz - Frezer

Firma: AIP Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 4796106, z dnia 2021-06-09

A I P Sp . z o. o.

Fabryka Łańcuchów w Gliwicach, jeden z czołowych producentów łańcuchów technicznych na rynku
europejskim, poszukuje do swojego zespołu:

Tokarz - Frezer

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • praca na tokarce i frezarce oraz obrabiarkach
  • wykonywanie drobnych prac ślusarskich
  • konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • praktyka w pracy na obrabiarkach konwencjonalnych
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • podstawowa znajomość konstrukcji maszyn
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w branży metalowej
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi wózka widłowego i wciągników elektrycznych
  • dokładność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie odpowiadające wiedzy i doświadczeniu
  • pracę w systemie zmianowym
  • przeszkolenie dotyczące obsługi maszyn produkcyjnych

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV, życiorys

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-05-2021
Wyświetleń: 219