kandydatów

Etat Ogrodnik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Ogrodnik
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0422
OBOWIĄZKI:
BRANŻA OGRODNICZA-Zakładanie i pielęgnowanie upraw sadowniczych, warzywnych, roślin przyprwowych, roślin ozdobnych, pod folią i w obiektach zamkniętych;-Przygotowywanie gleby do siewu: nawożenie, orka, włókowanie, bronowanie, znakowanie oraz sporządzanie mieszanek glebowych, a także substratów do upraw roślin w inspektach, tunelach foliowych i szklarniach;-Sadzenie nasion, trawy, sadzonek drzew i krzewów oraz układanie elementów ozdobnych, takich jak kamienie, głazy itp;-Podlewanie roślin ręczne lub za pomocą deszczowni przenośnych, stałych lub systemu kropelkowego;-Cięcie roślin w celu przyspieszenia owocowaniai kwitnienia;-Zbieranie, przechowywanie i sprzedawanie plonów ogrodniczych;-Eksploatowanie narzędzi i urządzeń technicznych stosowanych w ogrodnictwie, w tym prowadzenie i obsługi ciągnika rolniczego z przyczepą;-Konserwowanie sprzętu, naprawianie drobnych usterek;-Przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na okres próbny 3 m-ceMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 6-14
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie: preferowane zawodowe ogrodnicze. Doświadczenie: preferowane minimum rok w branży ogrodniczej. Uprawnienia: preferowane prawo jazdy kat. T Umiejętności: praktyczna znajomość obsługi narzędzi ogrodniczych. Inne wymagania: doświadczenie w branży ogrodniczej oraz znajomość roślin .

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-06-2021
Wyświetleń: 176