kandydatów

Etat Serwisant Oprogramowania Magazynowego

Firma: COMA miejsce pracy: Tychy

Ogłoszenie numer: 4807455, z dnia 2021-06-10

Firma zajmuje się głównie wdrażaniem i serwisem informatyki w sklepach

Serwisant Oprogramowania Magazynowego

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Opis stanowiska

  • Poszukujemy serwisanta oprogramowania magazynowego - z doświadczeniem (systemy INSOFT) lub do przyuczenia
  • Praca będzie polegać na wdrażaniu systemów komputerowych w sklepach

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows
  • Samodzielność, odpowiedzialność, chęć rozwoju
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat na czas nieokreślony
  • Praca pon - pt 8:00-16:00, doraźnie prace w nadgodzinach
  • Wynagrodzenie netto zależnie od kompetencji od 3000 netto PLN w górę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-05-2021
Wyświetleń: 170