kandydatów

Etat Spawacz metodami 131, 135, 136, 138

Firma: TEMIDA HR sp z o.o. miejsce pracy: Katowice

Spawacz metodami 131, 135, 136, 138
Miejsce pracy: Katowice

Wymiar etatu: cały etat

WARUNKI PRACY

Pracownikom oferujemy:
  • stabilną pracę - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie 25 zł/netto za godzinę.
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  • spawanie konstrukcyjne,
    spawanie, cięcie i lutowanie metali i ich stopów,
    żłobienie,
    sprawdzenie jakości wykonanego spawu,
    obsługiwanie i konserwowanie urządzeń i sprzętu do spawania,
    przygotowywanie powierzchni, elementów i części do spawania,
    łączenie części i elementów konstrukcyjnych wykonanych ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów
Wymagania niezbędne:
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność spawania minimum jedną z metod (131, 135, 136, 138),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Mile widziane:
  • umiejętność spawania wszystkimi metodami,
  • umiejętność żłobienia.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-06-2021
Wyświetleń: 161