kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy na cały kraj - słowacja

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Przedstawiciel handlowy na cały kraj - słowacja
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0436
OBOWIĄZKI:
Poszukujemy przedstawiciela regionalnego na cały kraj Słowacja, wymagane co najmniej 2 letnie doświadczenie w branży kontenerowej (wynajem i sprzedaż kontenerów budowlanych i morskich), możliwość współpracy B2B (5000euro netto) lub praca na pełny etat (3000euro netto). Niezależnie od formy współpracy zapewniamy: Samochód BMW 518d BUSINES LINE, komputer osobisty Lenovo ThinkPad, smartfon iPhone lub Samsung), pakiet ubezpieczeń zdrowia i życia ALLIANZ.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce, możliwość współpracy B2BMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:SŁOWACJAPRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: słowacki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. średnie (dowolne). Doświadczenie: minimum dwu letnie doświadczenie w branży kontenerowej (wynajem i sprzedaż kontenerów budowlanych i morskich). Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B. Znajomość języka słowackiego w mowie zaawansowany, w piśmie wyższy średnio zaawansowany.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 13 360 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-06-2021
Wyświetleń: 145