kandydatów

Etat Ustawiacz narzędzi

Firma: Zaklad Mechaniczny BUMAR-MIKULCZYCE S.A. miejsce pracy: Zabrze

Ogłoszenie numer: 4938772, z dnia 2021-06-14

Zakład Mechaniczny „BUMAR-MIKULCZYCE" S.A. specjalizuje się w produkcji przekładni mechanicznych dla odbiorców wojskowych i cywilnych. Nasze wyroby poza sektorem wojskowym używane są w przemyśle motoryzacyjnym, obrabiarkowym, rolniczym na rynku krajowym i zagranicą.

Ustawiacz narzędzi

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Opis stanowiska

  • obsługa ustawialni,
  • ustawianie oprzyrządowania technologicznego (narzędzi) zgodnie z wymogami określonymi w technologii,
  • nadzór nad odpowiednim przebiegiem procesu (regulacja narzędzi),
  • współpraca z różnymi działami w firmie (wydział obróbki mechanicznej, narzędziownia)
  • dbałość o terminową realizację zadań,
  • obsługa mikroskopu, wyważarki oraz urządzenia do termozacisku,
  • dbałość o powierzone stanowisko oraz wyposażenie,
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego w ramach posiadanych kwalifikacji i kompetencji.

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość narzędzi,
  • znajomość programu magazynowego będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenia minimum zawodowego,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • pełnej zdolności do czynności prawnych oraz braku toczącego się przeciwko kandydatowi postępowania karnego i karno-skarbowego,
  • odpowiedzialności,
  • dyspozycyjności,
  • komunikatywności,

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pakiet socjalny.