kandydatów

Etat Aplikant radcowski / adwokacki

Firma: Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna Spółka Jawna miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 4851303, z dnia 2021-06-15

Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna Spółka Jawna

Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna Spółka Jawna jest kancelarią świadczącą usługi prawne dla przedsiębiorców ze szczególnym uwzględnieniem prawa cywilnego i gospodarczego. Kancelaria zajmuje się również prawem samorządu terytorialnego.

Aplikant radcowski / adwokacki

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna Spółka Jawna poszukuje kandydatów na stanowisko aplikanta radcowskiego lub adwokackiego.

DO OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA NALEŻEĆ BĘDZIE W SZCZEGÓLNOŚCI:

  • prowadzenie spraw sądowych, egzekucyjnych, sądowoadministracyjnych i administracyjnych, w tym udział w rozprawach i sporządzanie
  • projektów pism procesowych
  • sporządzanie projektów umów i innych dokumentów
  • sporządzanie opinii prawnych

Obowiązki wykonywane będą głównie w biurze Kancelarii znajdującym się w Katowicach i ewentualnie w innych miejscach, jeżeli będzie tego wymagała specyfika danej sprawy (siedziby klientów, siedziby sądów itp.).

Na polecenie pracodawcy dopuszczalna jest praca zdalna (home office).

Wymagania

Poszukujemy aplikantów radcowskich i adwokackich spełniających poniższe wymagania:

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • umiejętność obsługi MS Office i Legalis.

Mile widziana będzie znajomość innych języków obcych niż język angielski oraz doświadczenie w pracy w kancelariach prawnych, urzędach lub sądach.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (cały etat)
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-06-2021
Wyświetleń: 281