Etat Terapeuta zajęciowy / starszy terapeuta zajęciowy (3/4 etatu) [k.110.4.2021]

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Terapeuta zajęciowy / starszy terapeuta zajęciowy (3/4 etatu) [k.110.4.2021]
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1490
OBOWIĄZKI:
- Inicjowanie, podejmowanie i prowadzenie różnych form terapii zajęciowej z podopiecznymi.- Praca na 3/4 etatu w godzinach: 8:00-16:00 w równoważnym systemie czasu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie: policealna szkoła odpowiedniej specjalności (terapeuta zajęciowy) i tytuł zawodowy lub dyplom w zawodzie lub studia wyższe na kierunku lub specjalności terapia zajęciowa. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Mile widziane: umiejętności organizacyjne, rzetelność, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność współpracy.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 158 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach