kandydatów

Etat Specjalista ds. finansowo - płacowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Specjalista ds. finansowo - płacowych
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1508
OBOWIĄZKI:
- Więcej informacji oraz dokumenty do wypełnienia na stronie MDK: http://www.mdkbogucice-zawodzie.pl/2021/06/01/praca-szuka-czlowieka/- 1. prowadzenie wszelkich spraw dotyczących płac pracowników i zleceniobiorców (w tym m.in.: obliczanie i dokonywanie wynagrodzeń, sporządzenie zaświadczeń, deklaracji, informacji podatkowych, RMUA, wypłata świadczeń urlopowych, ewidencjonowanie premii pracowniczych i zasiłków, przygotowywanie i rozliczanie umów cywilno – prawnych, zgłaszanie do ubezpieczenia, rejestrowanie i wyrejestrowywanie w ZUS, itp.),2. prowadzenie wszelkich spraw związanych z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi,3. wprowadzanie i dokonywanie przelewów bankowych,4. obsługa kasy fiskalnej (w związku z prowadzeniem odpłatnej działalności kulturalnej i gospodarczej),5. prowadzenie ewidencji opłat za zajęcia – sekcji, zespołów i kół zainteresowań,6. obsługa portalu PUE ZUS.- Firma oferuje: umowę o pracę w wymiarze 1 etatu; wynagrodzenie zasadnicze 3000 zł brutto / m-c; inne składniki wynagrodzenia wynikające z przepisów prawa (jeśli dotyczą); pracę w przyjaznej i rodzinnej atmosferze; pracę w twórczej i kreatywnej instytucji kultury.- Godziny pracy: 8:00-16:00 + jeden dzień w tygodniu praca w godzinach: 10:00-18:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Zajomość programu kadrowo-płacowego Symfonia
Uprawnienia: Obsługa komputera - Microsoft Office
Uprawnienia: Umiejętność obsługi programu PŁATNIK

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach