kandydatów

Etat Operator wózka widłowego/sortowacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Operator wózka widłowego/sortowacz
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/21/0491
OBOWIĄZKI:
Sortowanie surowców wtórnych, prace porządkowe oraz obsługa wózka widłowego. Wymagane aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe oraz mile widziane doświadczenie zawodowe. Umowa zlecenie, natomiast po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę. Praca w Siemianowicach Śląskich ul. Konopnickiej 11 w systemie trzyzmianowym w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00 oraz sporadycznie zmiana nocna 22.00-6.00. Praca w soboty tylko w razie awarii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Wymagania inne:

Wymagane aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe oraz mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

18,3 - 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich