kandydatów

Etat Pracownik ochrony - Praca bez doświadczenia

Firma: Securitas Polska Sp. z o. o. miejsce pracy: Gliwice

Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.

Obecnie  poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik ochrony - Praca bez doświadczenia
Miejsce pracy: Gliwice

Ochrona - system zmianowy 12 h

Zakres obowiązków:

  • ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem,
  • kontrola osób,
  • monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu.

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • dyspozycyjnych,
  • potrafiących pracować zespołowo,
  • sprawnych fizycznie.

Oferujemy:

  • system pracy zmianowy po 12h,
  • pracę w godzinach 7-19/19-7,
  • umowę o pracę,
  • dodatki za godziny nocne,
  • nadgodziny płatne 50% lub 100%,
  • ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia miesiąca,
  • dofinansowanie do kart sportowych,
  • pełne umundurowanie.

kontakt telefoniczny 690102543

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-06-2021
Wyświetleń: 151