kandydatów

Etat Krawiec

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Krawiec
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0925
OBOWIĄZKI:
Znaczenie korekt krawieckich, przerabianie odzieży, pościeli, firan, zasłon takie jak skracanie, wydłużanie , zwężanie , poszerzanie, cerowanie, obsługa klienta i kasy fiskalnej, sprzedaż pasmanterii.Miejsce pracy: C.H. M1 w Zabrzu.Praca w systemie 12/12 od 9.00 do 21.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Krawiec* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: krój i szycie

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, krój i szycie, obsługa maszyn krawieckich typu stębnówka , owerlok, znaczenie korekt krawieckich , obsługa klienta, 3 lata doświadczenia w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu