kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/1622
OBOWIĄZKI:

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy (Projekt POWER). Wykształcenie wyższe, znajomość jęz. angielskiego, komunikatywność, dobra org. pracy, wysoka kultura osobista, zakres obowiązków: kompleksowa obsługa biura: obsługa urządzeń biurowych i centrali telefonicznej, obsługa klienta, przygotowywanie dokumentów i ofert handlowych, jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach