kandydatów

Etat Operator maszyn

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Operator maszyn
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0492
OBOWIĄZKI:
obsługa linii produkcyjnych działu Cewek: ustawianie i praca na urządzeniach oraz maszynach wchodzących w jej skład (automatycznych oraz półautomatycznych nawijarkach), praca na podstawie planów, rysunków, schematów, procedur, instrukcji itp., dbałość o jakość produkowanych wyrobów i ich kontrola w zakresie przewidzianym dla operatora, sygnalizowanie problemów technicznych (np. zacięć maszyn) i jakościowych na liniach oraz bezzwłoczne próby ich rozwiązania samodzielnie, następnie przy wsparciu lidera, pracowników jakości, utrzymania ruchu, inżynierów, przestrzeganie instrukcji jakościowych, technologicznych, BHP, środowiska oraz wymagań klienta, naprawa wadliwie wyprodukowanych sztuk produktów, szkolenie innych operatorów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętności rozwiązywania problemów technicznych

Wymagania inne:

sdoświadczenie na stanowisku operatora maszyn minimum 2 lata (doświadczenie w montażu automatycznym oraz procesie nawijania cewek/drutu będzie dodatkowym atutem), doświadczenie w szkoleniu pracowników na stanowiskach, umiejętność i chęć samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych ze sprzętem oraz montażowych, zaangażowanie w wykonywaną pracę, uczciwość, sumienność i pozytywne nastawienie

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach