kandydatów

Etat Technik informatyk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Technik informatyk
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0928
OBOWIĄZKI:
instalowanie, konfigurowanie, testowanie i serwisowanie sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, sieci komputerowej i urządzeń sieciowych, instalowanie, konfigurowanie, testowanie i serwisowanie oprogramowania systemowego oraz aplikacji biurowych i dedykowanych, przeprowadzanie okresowych przeglądów sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, sieci komputerowych i oprogramowania, administrowanie wyznaczonymi systemami informatycznymi i związanymi z nimi usługami, pomoc przy wdrażaniu nowych systemów informatycznych, udzielanie wsparcia merytorycznego i funkcjonalnego użytkownikom, prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania, wystawianie opinii technicznych w zakresie sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, sieci komputerowych i oprogramowania, przygotowywania materiałów do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych, nadzorowanie realizacji umów z dostawcami i wykonawcami w zakresie zamówień informatycznych, serwisowych, gwarancyjnych, organizowanie i utrzymywanie własnego stanowiska pracy zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa danych i procesów przetwarzania informacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne

Wymagania inne:

wykształcenie techniczne na kierunku informatyka/elektronika/mechatronika, dobra znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki ogólnej i telekomunikacji a także aplikacji biurowych i użytkowych, bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows 10 (instalacja, konfiguracja, rozwiązywanie problemółw), dobra znajomość sprzętu komputerowego (składanie i konfiguracja komputerów, identyfikacja i usuwanie usterek), wiedza z zakresu sieci komputerowych LAN, podstawowe umiejętności w zakresie konfiguracji usług i urządzeń sieciowych, min. 3 lata doświadczenia w serwisie komputerowym lub pomocy technicznej, podstawowa znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu