kandydatów

Etat Monter - operator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie miejsce pracy: Będzin

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Monter - operator
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0717
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków - w zależności od funkcji: Obsługa maszyn i urządzeń, lutowanie, prace manualne, montaż drobnych elementów. Praca na produkcji przy montażu drobnych elementów, tj. silników do małego AGD (mikserów, ekspresów do kawy). Montaż przełączników i silników do urządzeń elektrycznych i elektronicznych ręcznie oraz za pomocą zgrzewarek lub prasek ręcznych. Kontrola jakości, testowanie gotowych wyrobów w maszynach testujących, pakowanie ich w opakowania zbiorcze, dbałość o porządek w miejscu pracy. Praca wykonywana jest w pozycji stojącej.System pracy trzyzmianowy, ale na części stanowisk możliwość pracy systemem czterobrygadowym. Praca w godzinach od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 oraz od 22:00 do 6:00.Możliwa praca również w weekend. I umowa na okres próbny 3 miesiące.Wynagrodzenie 2800 zł brutto plus 290 zł premia + 210 zł frekwencję.Zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych:Art. 15. 1. Czas pracy osoby niepełnosprawnej nie może przekraczać 8 godzin na dobę i 40 godzin tygodniowo. 2. Czas pracy osoby niepełnosprawnej zaliczonej do znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności nie może przekraczać 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo. 2a. (uchylony) 3. Osoba niepełnosprawna nie może być zatrudniona w porze nocnej i w godzinach nadliczbowych. 4. (uchylony) Art. 16. 1. Przepisów art. 15 nie stosuje się: 1) do osób zatrudnionych przy pilnowaniu oraz 2) gdy, na wniosek osoby zatrudnionej, lekarz przeprowadzający badania profilaktyczne pracowników lub w razie jego braku lekarz sprawujący opiekę nad tą osobą wyrazi na to zgodę. 2. Koszty badań, o których mowa w ust. 1 pkt 2, ponosi pracodawca. Art. 17. Osoba niepełnosprawna ma prawo do dodatkowej przerwy w pracy na gimnastykę usprawniającą lub wypoczynek. Czas przerwy wynosi 15 minut i jest wliczany do czasu pracy. Nie narusza to przepisu art. 134 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320). Art. 18. 1. Stosowanie norm czasu pracy, o których mowa w art. 15, nie powoduje obniżenia wysokości wynagrodzenia wypłacanego w stałej miesięcznej wysokości. Kancelaria Sejmu s. 34/107 02.04.2021 2. Godzinowe stawki wynagrodzenia zasadniczego, odpowiadające osobistemu zaszeregowaniu lub zaszeregowaniu wykonywanej pracy, przy przejściu na normy czasu pracy, o których mowa w art. 15, ulegają podwyższeniu w stosunku, w jakim pozostaje dotychczasowy wymiar czasu pracy do tych norm
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Mile widziane doświadczenie na produkcji.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie