kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Łaziska Górne

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Magazynier
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/21/0470
OBOWIĄZKI:
Branża: produkcja - obróbka metaluPrzyjmowanie, sprawdzanie, wydawanie towaru,Odbiór jakościowy i ilościowy towaru, Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji magazynowej, Utrzymywanie porządku w magazynie,Przygotowywanie zamówień na towar,Załadunek rozładunek towaru,Ewentualna obsługa wózka widłowego,Współpraca z pozostałymi działami,Inwentaryzacja towaru.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa zlecenie 3 m-ce + przedłużenie z możliwością zmiany na umowę o pracęMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:Łaziska Górne PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt, godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00,soboty do uzgodnienia z pracodawcą
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: uprawnienie na wózki widłowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe (dowolne).

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-06-2021
Wyświetleń: 137