kandydatów

Etat Opiekun dla osób niesamodzielnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie miejsce pracy: Psary

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Opiekun dla osób niesamodzielnych
Miejsce pracy: Psary
Numer: StPr/21/0772
OBOWIĄZKI:
• pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych,• opieka higieniczna, zalecona przez lekarza pielęgnacja,• zapewnienie kontaktów z otoczeniem,• właściwe zagospodarowanie czasu wolnego tj. rozbudzenie zainteresowań, pasji, hobby u osób niesamodzielnych.Umowa zlecenie na okres 10 miesięcy - 4 godziny zegarowe w tygodniu - łącznie 1600h.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Inne] : wymagane kwalifikacje i szczegóły oferty na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Psarach: http://www.ops.psary.pl/Wymagane kwalifikacje:dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji do wykonywania jednego z zawodów: opiekun środowiskowy, asystent osoby niepełnosprawnej, pielęgniarz, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, opiekun kwalifikowany w domu pomocy społecznej,lub osoba posiadająca doświadczenie w realizacji usług opiekuńczych, w tym zawodowe, wolontariackie lub osobiste wynikające z pełnienia roli opiekuna faktycznego i odbyła minimum 80-godzinne szkolenie z zakresu realizowanej usługi w tym udzielania pierwszej pomocy lub pomocy przedmedycznej.

Miejsce pracy:

Psary

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 40 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie