kandydatów

Etat Operator produkcji (tampodruk)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej miejsce pracy: Ruda Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Operator produkcji (tampodruk)
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/0540
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn drukujących (tampodrukowych), prace manualne, dbałość o wykonanie nadruku, kontrola jakości nadruku, dobre wykorzystywanie czasu pracy maszyny
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane: spostrzegawczość, dobre widzenie w okularach, dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, punktualność. Pracodawca zapewnia bezpłatny transport z Katowic, Świętochłowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej (dzielnice: Kochłowice, Wirek, Halemba, Czarny Las, Ruda Południowa, Chebzie. Pracodawca oferuje: system premiowy, opieka medyczna: Luxmed, Benefit system: Multisport, Multibilet, Ubezpieczenie, Program wsparcia pracownika, program poleceń pracowniczych.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej