kandydatów

Etat Ustawiacz automatów CNC

Firma: Manuli Hydraulics Polska S.A. miejsce pracy: Mysłowice

Manuli Hydraulics Polska S.A

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber Industries, działającego m.in. w sektorze produkcji części hydraulicznych. Dbamy o to, by zapewnić wszystkim naszym pracownikom najlepsze możliwe warunki pracy, stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju.

 Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego uruchamiamy rekrutację na stanowisko:

Ustawiacz automatów CNC
Miejsce pracy: Mysłowice
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (ustawiacza tokarskich automatów sterowanych numerycznie),
  • Umiejętności korzystania z przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, projektor pomiarowy, przyrząd do pomiaru chropowatości)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość podstaw programowania: Fanuc, Sinumerik,
  • Sumienność, dokładność, rzetelność,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
Twoje obowiązki:
  • Przezbrajanie tokarskich automatów sterowanych numerycznie,
  • Przeprowadzanie interwencji technicznych obejmujących wymianę, regulację narzędzi i urządzeń oraz w określonych przypadkach pomoc w pracach polegających na obsłudze automatów,
  • Dbanie o powierzone stanowisko pracy i mienie,
  • Terminowa realizacja zadań powierzonych przez bezpośredniego przełożonego,
  • Raportowanie i sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony 6 miesięcy, druga umowa na czas nieokreślony,
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i wiedzy praktycznej na stanowisku ustawiacza,
  • Premię produkcyjną i frekwencyjną,
  • Karta Lunch Pass,
  • Pakiet socjalny (m.in. bony i paczki świąteczne, dopłaty do wypoczynku),
  • Certyfikowane szkolenia wewnętrzne dot. nabycia praktycznych umiejętności obsługi automatów,
  • Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość awansu zawodowego,
  • Kasę zapomogowo-pożyczkową,
  • Ubezpieczenie grupowe PZU,
  • Parking pracowniczy.
Jeśli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych kandydatów do pracy w celu wykorzystania go w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

„Wyrażam zgodę dla Manuli Hydraulics Polska S.A. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody, pisząc na adres ado@manulihydraulics.com.pl.

Jednocześnie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r., str. 1-88), zwanym dalej RODO, informuję, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Manuli Hydraulics Polska S.A. z siedzibą pod adresem: ul. Brzezińska 50, 41-404 Mysłowice. Masz prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.