kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Tychy

Ogłoszenie numer: 4983653, z dnia 2021-06-25

Klient portalu Praca.pl

Firma produkcyjna z wieloletnim stażem

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Opis stanowiska

  • Weryfikację, klasyfikację i księgowanie dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych
  • Uzgadnianie kont księgowych i wyjaśnianie różnic.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i tabel amortyzacyjnych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, GUS, NBP
  • Księgowanie list płac, rezerw, leasingu, poleceń księgowania
  • Udział w przygotowywaniu i sprawdzaniu danych do deklaracji i sprawozdań.
  • Udział w przygotowywaniu i sprawdzaniu przelewów bankowych.
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz według określonych standardów na potrzeby wewnętrzne oraz na zlecenie przełożonego.
  • Wsparcie merytoryczne i współpracę z innymi działami w firmie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunek finanse, rachunkowość
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych
  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Terminowość, systematyczność i dokładność
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia (Sage)

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę,
  • Pracę w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Premie