kandydatów

Etat Kierownik projektu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Kierownik projektu
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/1622
OBOWIĄZKI:
WIROMET jest znanym na rynku, doświadczonym producentem wysokiej jakości urządzeń i części zamiennych dla energetyki, górnictwa i innych dziedzin przemysłu. W związku z rozwojem segmentu turbin gazowych oraz działalnością serwisową poszukujemy osoby zaangażowanej na stanowisko: Kierownik ProjektuDo obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie :- Zarządzanie projektami z ogólną wiedzą o procesach produkcyjnych- Kontrola terminowości i jakości realizacji projektów, zgodności z dokumentacją techniczną, - budżetem, harmonogramem, obowiązującymi instrukcjami- Bieżąca współpraca z przedstawicielami innych działów firmy, inwestorami i dostawcami- Planowanie, organizowanie, wdrażanie i kontrolowanie rozwiązań optymalizacyjnych w trakcie realizacji kontraktuOferujemy :- Udział w rozwoju nowego produktu i linii biznesowej- Realny wpływ na kształt organizacji- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i efektów pracyGodziny pracy: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania :- Wykształcenie wyższe inżynierskie- Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku- Znajomość zagadnień technicznych- Wysokie zaangażowanie, dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych- Proaktywna postawa i dynamizm w działaniu- Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, uczciwość, lojalność- Umiejętnośc prowadzenia kilku projektów równocześnie- Wiedza w zakresie formalno-prawnych i finansowych warunków realizacji kontraktów- Konieczna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśnie na poziomie komunikatywnym /rozmowa kwalifikacyjna będzie w języku angielskim/

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach