Etat Młodszy specjalista ds. obsługi studentów i pracowników zagranicznych w biurze strategii internacjon

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Młodszy specjalista ds. obsługi studentów i pracowników zagranicznych w biurze strategii internacjonalizacji (16/est/2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1628
OBOWIĄZKI:
- Ogłoszenie nr 16/EST/2021 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika na stanowisko: MŁODSZEGO SPECJALISTY DS. OBSŁUGI STUDENTÓW I PRACOWNIKÓW ZAGRANICZNYCH W BIURZE STRATEGII INTERNACJONALIZACJI- Zakres obowiązków:1. obsługa studentów i pracowników zagranicznych w zakresie organizacji pobytu na uczelni i w Polsce, w tym wsparcie przy legalizacji pobytu, zakwaterowaniu, ubezpieczeniu itp.,2. organizacja wydarzeń integracyjnych i spotkań informacyjnych,3. aktywne wspieranie działań na rzecz umiędzynarodowienia oraz poprawy jakości obsługi obcokrajowców studiujących i pracujących w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach,4. przygotowywanie procedur i materiałów informacyjnych oraz redagowanie strony www poświęconej Welcome Point,5. współpraca z innymi jednostkami w zakresie rekrutowania i przyjmowania pracowników oraz studentów z zagranicy.- Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.- Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania:- wykształcenie wyższe,- znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie minimum B2,- umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym i wrażliwość na różnice kulturowe,- doświadczenie w pracy z dokumentami w języku angielskim, w komunikacji bezpośredniej, korespondencji, - bardzo dobra znajomość obsługi programów Word, Excel, PowerPoint,- wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, organizacja pracy własnej, samodzielność, rzetelność, komunikatywność, otwartość i zaangażowanie.Wymagania dodatkowe:- dobra znajomość sektora szkolnictwa wyższego i struktury organizacyjnej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,- znajomość prawa w zakresie legalizacji pobytu, odbywania studiów i podejmowania pracy przez cudzoziemców, - znajomość drugiego języka obcego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach