kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji z Językiem Niemieckim

Firma: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

W Arche cenimy różnorodność, pasje i talenty. Jesteśmy Zespołem, w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Koncentrujemy się na pozytywach, a pojawiające się wyzwania są dla nas okazją do rozwoju. Dołącz do nas, czyli osób o nieszablonowym podejściu do nowych zadań, kreatywnych oraz lubiących osiągać w pracy coś więcej niż wymagane minimum :)

Już od 11 lat rozwijamy nasze biura w Katowicach i Wrocławiu, a aktualnie tworzymy nowy zespół w Gdańsku! W tym czasie udało nam się zbudować stabilną strukturę, w której pracuje ponad 70 osób i w dalszym ciągu nam mało!

Naszym Klientem jest międzynarodowa grupa zajmująca się recyklingiem złomu stalowego i metali kolorowych w Dąbrowie Górniczej.

Poszukujemy Specjalisty ds. rekrutacji i administracji z językiem niemieckim.

Specjalista ds. Rekrutacji z Językiem Niemieckim
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer referencyjny: SR/AZ
Zakres obowiązków:
  • budowa oraz nadzór nad pracą podległego zespołu handlowego w segmencie – ogród,
  • mapowanie, pozyskiwanie i obsługa nowych partnerów handlowych w ramach kluczowych branż (dystrybucja sprzętu ogrodowego, centra ogrodnicze, końcowi odbiorcy profesjonalnego sprzętu ogrodniczego),
  • rozwój sieci dystrybucji,
  • implementacja nowej linii produktów ogrodowych w sieci Partnerów Handlowych,
  • wsparcie procesu sprzedaży produktów przez Partnera Handlowego do użytkownika końcowego (prezentacje produktów u klienta końcowego, doradztwo techniczne),
  • samodzielne, kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów, raporty),
  • badanie i kreowanie potrzeb Klientów,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z Klientami,
  • współpraca z działem marketingu w zakresie przygotowania materiałów handlowych dedykowanych dla kluczowych Partnerów Handlowych,
  • zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, ofertowanych usług oraz potencjalnych Klientów.
Obowiązki:
  • rekrutacja pracowników do pracy do Niemiec ( na stanowiska techniczne),
  • redagowanie i umieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych w prasie, na portalach internetowych, Urzędach pracy,
  • tworzenie umów, poleceń na wyjazd dla pracowników,
  • współpraca z ZUS- em w celu wydania formularzy A1,
  • pozyskiwanie kart E-KUZ na czas oddelegowania pracowników,
  • prowadzenie pełnej ewidencji czasu pracowników do rozliczeń,
  • kontakt z niemieckim koordynatorem.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 2 lata
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na swobodną komunikację,
  • samodzielność w działaniu.
W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Katowicach (40-0112) przy ul. Morelowa 25 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162