kandydatów

Etat Prowadzący/a warsztaty ekoświat

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Prowadzący/a warsztaty ekoświat
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/1740
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: średnie; wymagane przedstawienie i wypracowanie wraz ze zleceniodawcą tematów oraz przebiegu poszczególnych warsztatów.Godziny: 17:00 - 19:00Miejsce: CRDiM Bumerang, Gliwice, ul. Lipowa 1Prowadzenie warsztatów, podczas których poruszymy tematy: “Drzewa naszym skarbem”, “Pszczoły są ważne”, “Zabawy z powietrzem”, “Naturalne oczyszczanie powietrza”. Podczas zajęć uczestnicy nauczą sie dbać o lokalne środowisko, nauczą się robić domowe mini ogródki, poznają różnorodność drzew, poznają życie pszczół, czemu są tak ważne dla nas. Nauczą się rozpoznawać jakoś powietrza. Na koniec zostanie przeprowadzona gra ekologiczna, zabawy i animacje. W tej części zajęć zostanie także użyta Mobilna Szkoła z panelami ekologicznymi oraz zdrowotnymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagane:- przedstawienie i wypracowanie wraz ze zleceniodawcą tematów oraz przebiegu poszczególnych warsztatów.

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 590 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach