kandydatów

Etat Konserwator obiektu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Konserwator obiektu
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/1742
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: brak wymagań ; zakres wykonywanych zadań na stanowisku konserwatora obiektów i urządzeń sportowych:a) prace konserwacyjne i porządkowe w obiektach sportowych, zarządzanych przez GTW,b) obsługa maszyn i urządzeń, będących na wyposażeniu GTW,c) obsługa urządzeń mechanicznych, niezbędnych do utrzymania zieleni,d) pielęgnacja zieleni (m.in. koszenie trawy na boisku i skarpach, nawożenie, grabienie, przycinanie drzew),e) utrzymanie czystości i porządku na podległym obszarze w zależności od pór roku (odśnieżanie, zamiatanie),; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwicef) konserwacja, czyszczenie oraz inwentaryzacja sprzętu sportowego znajdującego się na obiekcie zarządzanym przez GTW,g) wykonywanie drobnych napraw i prac konserwatorskich w uzgodnieniu z kierownikiem obiektu,h) okresowa kontrola stanu technicznego obiektu,i) utrzymanie czystości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Naprawa i obsługa maszyn technicznych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : doświadczenie w obsłudze urządzeń - kosiarka, sprzęt remontowy,[Umiejętność 1] : umiejętność kompleksowego serwisowania sprzętu (tzw. „złota rączka” :),[Inne] : Wymagania niezbędne, które musi spełnić osoba ubiegająca się o w/w stanowisko:a) umiejętność kompleksowego serwisowania sprzętu (tzw. „złota rączka” :),b) przyjazny stosunek do klienta,c) otwartość, kreatywność, sumienność oraz staranność.

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach