kandydatów

Etat Asystent działu sprzedaży

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Asystent działu sprzedaży
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/1745
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: wyższe; Oczekiwania co do kandydata: dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań; obsługa komputera na poziomie dobrym w tym WORD, Excel, Windows; umiejętność pracy w zespole; mile widziane prawo jazdy kat. B; znajomość j. angielskiegoPracodawca oferuje: pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole; pracę w godz. 08.00 16.00; możliwość pracy zdalnej; uczestnictwo w projektach; zakres obowiązków; budowa i podtrzymanie dobrych relacji z klientem; przygotowanie i prezentowanie ofert handlowych; koordynacja działań marketingowo handlowych; realizacja celów sprzedażowychaAktywne poszukiwanie nowych klientów; przygotowywanie raportów/zestawień na potrzeby zespołu handlowego; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : Oczekiwania co do kandydata:•Dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań•Obsługa komputera na poziomie dobrym w tym WORD, Excel, Windows•Umiejętność pracy w zespole•Mile widziane prawo jazdy kat. B•Znajomość j. angielskiegoCo oferujemy:•Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole•Pracę w godz. 08.00 – 16.00•Możliwość pracy zdalnej•Uczestnictwo w projektach

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach