kandydatów

Etat Podolog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Mysłowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Podolog
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/21/0340
OBOWIĄZKI:
Wymagania:- doświadczenie na podobnym stanowisku lub praktyka studenckaOpis stanowiska:- wykonywanie podstawowego zabiegu podologicznego- praca z odciskami, modzelami, wrastającymi paznokciami- umiejętność wykonywania klamry Fraser'a- praca dłutem i skalpelem- praca frezarką- praca z ludźmi starszymi- praca z diabetykami- samodzielne prowadzenie kartotek klientów- samodzielny dobór terapii oraz produktów do pielęgnacji domowej- dbanie o podnoszenie kwalifikacji- samodzielne przeprowadzanie zabiegów- dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa programów komputerowych
Uprawnienia: aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach