kandydatów

Etat Konsultant do spraw systemów teleinformatycznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Tychy

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Konsultant do spraw systemów teleinformatycznych
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/0875
OBOWIĄZKI:
Główne obowiązkiprzyjmowanie i rejestracja zgłoszeń użytkowników, udzielania wsparcia użytkownikom systemów informatycznych w codziennej pracy realizowanej z wykorzystaniem oprogramowania komputerowego, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących komputerów oraz urządzeń peryferyjnych,administrowanie infrastrukturą sieciową Urzędu Miasta Tychy,zabezpieczenie styku z Internetem,konfiguracja urządzeń sieciowych,regularne i bieżące tworzenie kopii zapasowych z urządzeń sieciowych,tworzenie dokumentacji technicznej dotyczącej sieci LAN Urzędu Miasta Tychy,przydzielanie użytkownikom identyfikatorów, haseł oraz uprawnień do sieci,współpraca z producentami oprogramowania i dostawcami sprzętu sieciowego użytkowanego w Urzędzie,realizacja zadań wynikających z ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne i innych odnoszących się do funkcjonowania systemów informatycznych w administracji publicznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Obsługa komputera - Microsoft Office

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe lub średnie, w przypadku wykształcenia średniego wymagany jest co najmniej 3 letni staż pracy- w uzasadnionych przypadkach dopuszczalne jest również ubieganie się o przedmiotowe stanowisko przez osoby, które nie spełniają kryterium minimalnego stażu pracy, praktyczna znajomość budowy i serwisowania komputerów klasy PC i urządzeń peryferyjnych, praktyczne umiejętności w zakresie administracji sieciami komputerowymi, znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem zasobów informatycznych, znajomość środowiska Active Directory, znajomość administracji i obsługi systemu operacyjnego Windows i Linux, praktyczna znajomość języka angielskiego, obsługa pakietu MS Office, znajomość ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne i innych aktów odnoszących się do funkcjonowania systemów informatycznych w administracji publicznej, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, obywatelstwo polskie lub obywatelstwo Unii Europejskiej oraz innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium RP dla obywateli z innych państw wymagana jest znajomość języka polskiego potwierdzona stosownym dokumentem.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach