kandydatów

Etat Koordynator projektów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Koordynator projektów
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0981
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie procesów rekrutacyjnych pracowników i zleceniobiorców, potwierdzanie wybranym kandydatom do pracy warunków oferty, podpisywanie z nimi umów oraz koordynowanie przepływu dokumentów niezbędnych w dokumentacji pracowniczej, koordynowanie procesu szkoleniowego zatrudnionych pracowników i zleceniobiorców, wprowadzanie pracowników i zleceniobiorców do realizacji zadań oraz zapoznawanie ich z obowiązującymi regulacjami wewnętrznymi w firmie w zakresie organizacji pracy, nadzorowanie i kontrolowanie pracowników i zleceniobiorców z wykorzystaniem systemów mierzących kluczowe wskaźniki jakości, efektywności, produktywności i bezpieczeństwa pracy oraz przestrzegania obowiązujących procedur, utrzymywanie relacji z kontrahentem; pozyskiwanie nowych kontrahentów.System pracy zadaniowy z możliwością pracy w weekendy (również w niedzielę i święta).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Internetu, Pakiet Office (WORD, EXCEL)

Wymagania inne:

znajomość języka ukraińskiego jest konieczna, ponieważ osoba zatrudniona na stanowisku koordynatora projektów będzie zajmować się pozyskiwaniem nowych pracowników pochodzenia ukraińskiego oraz obsługiwać projekty, na których w tej chwili zatrudnione są osoby pochodzenia ukraińskiego. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu