kandydatów

Etat Intendent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Mysłowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Intendent
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/21/0346
OBOWIĄZKI:
Zakup towarów niezbędnych do prowadzenia żywienia w szkole; Dba o czystość i właściwe przechowywanie towarów w magazynie; Wydaje towar z magazynu szefowej kuchni wg zapotrzebowania; Prowadzi dokumentację wymaganą przez MZOPO kartoteki, raporty, rozliczenia; Prowadzi kartoteki materiałów małowartościowych; Rozlicza się z pobranych zaliczek w MZOPO w wyznaczonym terminie;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

znajomości zasad zdrowego żywienia i komponowania właściwej diety, umiejętność dobrej organizacji pracy, umiejętność planowania i zarządzania czasem łatwość nawiązywania kontaktów, operatywność, systematyczność, rzetelność

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach