kandydatów

Etat Technolog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Tychy

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Technolog
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/0885
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie analiz chemicznych i badań fizykochemicznych,Kontrola jakości surowców i wyrobów, badanie próbek,Udział w opracowywaniu nowych wyrobów,Tworzenie dokumentacji technologicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Ukończone lub rozpoczęte studia chemiczne, Czynne prawo jazdy kat. B, znajomość funkcjonalności Excela, Worda, mile widziana znajomość systemu SAP Business One, umiejętność dobrej organizacji pracy, Dokładność, skrupulatność, cierpliwość,systematyczność, Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych Umiejętność pracy w zespole, Otwartość na zdobycie nowych umiejętności, podstawowa znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach