kandydatów

Etat Asystent kierownika budowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Asystent kierownika budowy
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1005
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie budów sieci wod.-kan., gaz i co. Praca biurowa oraz praca w terenie.Umowa o pracę na okres próbny (zlecenie lub umowa o pracę), następnie zatrudnienie na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

absolwent lub student studiów inżynierii środowiska, znajomość programu AutoCAD, profil koordynator, pakietu Office oraz przepisów w zakresie wod.-kan., gaz i co, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 421,9 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu