Etat Asystent specjalisty ds. badań. dział: pracownia analiz i badań chemicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu miejsce pracy: Bytom

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Asystent specjalisty ds. badań. dział: pracownia analiz i badań chemicznych
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/0722
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie próbek i przeprowadzanie badań pod nadzorem na urządzeniu GC-MS, UV-VIS, EDXRF, realizacja polityki systemu zarządzania, podstawowa konserwacja i kalibracja sprzętu laboratoryjnego, dbałość o czystość stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. średnie chemiczne, wyższe/ w trakcie studiów/ lub pokrewne, min. 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy w laboratorium chemicznym, znajomość zasad GLP, znajomość obsługi aparatury laboratoryjnej, sumienność, punktualność, otwartość na nowe doświadczenia, zmysł techniczny, umiejętność pracy pod presją czasu, dobra znajomość pakietu Microsoft Office, znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, mile widziana znajomość pracy urządzeń typu EDXRF, technik chromatografii gazowej oraz UV-VIS, znajomość normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu