kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5087130, z dnia 2021-07-05

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medyczne w Katowicach zatrudni na podstawie umowy o pracę:

Magazynier

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • sporządzanie i ewidencjonowanie wszelkich operacji magazynowych w programie komputerowym Gospodarki Materiałowej,
  • przyjmowanie towarów na stan magazynowy, odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru,
  • wydawanie materiałów z magazynu na podstawie właściwych dokumentów,
  • monitorowanie zapasów magazynowych,
  • właściwe rozmieszczenie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami, włamaniem, kradzieżą, pożarem,
  • przygotowywanie magazynów do okresowej inwentaryzacji, uczestniczenie w niej,
  • odpowiedzialność materialna za ilościowy i jakościowy stan materiałów znajdujących się w magazynach.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • znajomość zagadnień związanych z gospodarka materiałową,
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • komunikatywność, rzetelność, asertywność, zaangażowanie,
  • znajomość pakietu Office.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie,
  • pracę w systemie podstawowym (od poniedziałku do piątku).

Pozostałe oferty pracy w firmie Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-07-2021
Wyświetleń: 143