kandydatów

Etat Intendent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Intendent
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/0798
OBOWIĄZKI:
Prowadzi sprawy związane z dokonywaniem zakupów żywności, zamawia żywność w oparciu o tygodniowy jadłospis ustalony w porozumieniu z kucharką, przyjmuje rachunki i faktury za zakupioną żywność oraz wprowadza je na kartoteki magazynowe ( ilość, wartość), segreguje, porcjuje i zapewnia przechowywanie żywności zgodnie z przepisami sanitarnymi, prowadzi codzienną ewidencję wydawanej żywności, sporządza miesięczne rozliczenia i zestawienia (raport żywieniowy), utrzymuje porządek w pomieszczeniach magazynowych, organizuje żywienie: ustala liczbę uczniów korzystających z pełnopłatnych obiadów, ustala liczbę uczniów będących w trudnej sytuacji materialnej i korzystających ze zniżek lub bezpłatnych obiadów oraz przygotowuje rozliczenia i dokumentację z tym związaną, ustala liczbę pracowników lub innych osób korzystających z żywienia, uzgania miesięczne należności i zobowiązania z ewidencją kisięgową, opracowuje i zatwierdza jadłospisa, pomaga przy wydawaniu posiłków, rozliczanie wypłat za posiłki, godziny pracy: 6-14 lub 7-15, pierwsza umowa na czas próbny, docelowo umowa na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

Wymagane: wykształcenie średnie o profilu ogólnym lub zawodowym, umożliwiającym wykonywanie zadań na stanowisku, preferowane wykształcenie gastronomiczne, technologia żywienia, dietetyka, mile widziane: udokumentowane doświadczenie lub praktyka w pracy na podobnym stanowisku, znajomość przepisów HACCP, znajomość obsługi komputera i znajomość programów informatycznych ( Microsoft Word, Microsoft Exel, Internet)

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej