kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Remitent sp. z o. o. miejsce pracy: Mysłowice

Firma zajmuje się wykonywaniem robót instalacyjnych i drogowych przy budowie obiektów typu parki przemysłowo-logistyczne wraz z cała infrastrukturą techniczną związaną z tymi obiektami.

Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków :

  • ewidencjonowanie i dekretowanie dokumentów księgowych
  • kontrolowanie obrotów i sald na kontach księgowych
  • umiejętność rozliczania produkcji
  • pomoc przy zamknięciu okresów rozliczeniowych
  • pomoc w przygotowaniu sprawozdań finansowych
  • sporządzanie deklaracji PFRON, ZUS i GUS
  • sporządzanie listy płac
  • prowadzenie akt personalnych pracowników
  • przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS
  • przygotowywanie dokumentów korygujących do ZUS
  • inne zadania księgowe

Wymagania:

  • znajomość kadr i płac - warunek konieczny
  • znajomość przepisów prawa podatkowego (w szczególności PIT, VAT, ZUS)
  • umiejętność księgowania kosztów na zespole 4 i 5
  • dobra znajomość programu Płatnik, Symfonia, MS Excel
  • dobra organizacja pracy własnej
  • skrupulatność, dokładność
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i zaangażowania
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w przyjaznym zespole