kandydatów

Etat Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu miejsce pracy: Bytom

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/0740
OBOWIĄZKI:
wyjście/powrót lub dojazd w wybrane przez uczestnika programu miejsce (np. dom, praca, placówki szkoleniowe i oświatowe, świątynie, placówki służby zdrowia i rehabilitacyjne, gabinety lekarskie i terapeutyczne, urzędy, znajomi, rodzina, instytucje finansowe, wydarzenia kulturalne, rozrywkowe, społeczne i sportowe), zakupy z zastrzeżeniem aktywnego udziału uczestnika programu przy ich realizacji, załatwianie spraw urzędowych, nawiązywanie kontaktów/współpracy z różnego rodzaju organizacjami, korzystanie z dóbr kultury (np. muzeum, teatr, kino, galerie sztuki, wystawy), wykonywanie czynności dnia codziennego - w tym przez dzieci z orzeczeniem niepełnosprawności - także w zaprowadzeniu i przyprowadzeniu ich do lub z placówki oświatowej oraz inne czynności wynikające z indywidualnych potrzeb uczestnika programu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane: mile widziane szkoły policealne (opiekun medyczny, opiekun osoby starszej, asystent osoby niepełnosprawnej itp.) w przypadku braku szkoły policealnej wymagane jest 6 - miesięczne, udokumentowane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, mile widziany kurs opiekuna osoby starszej lub inny pokrewny.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu