kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji

Firma: LeasingTeam Professional miejsce pracy: Katowice

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Należymy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR. Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na ambitne projekty i rozwój, ale też codzienną dawkę humoru i uśmiechu. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.
Podejmij wyzwanie i dołącz do nas! Aktualnie do zespołu poszukujemy:
Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 0044916
Zakres obowiązków:

Zapraszamy do naszego zespołu jeżeli chcesz:

  • wykorzystywać tajniki rekrutacji
  • dopasowywać Kandydatów do odpowiednich Klientów
  • rozwijać własne metody poszukiwania Kandydatów
  • dzielić się pomysłami z pozostałymi członkami zespołu
Oczekiwania:

Możemy rozpocząć współpracę, gdy:

  • będziesz miał przynajmniej 6 miesięcy doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • będziesz chciał się dalej rozwijać w obszarze rekrutacji
  • masz własne pomysły i będziesz się z nimi dzielił
  • interesujesz się social media
Oferta:

Chętnie zaoferujemy Ci:

  • formę zatrudnienia pasującą Tobie (umowę zlecenia, umowa o pracę, B2B)
  • oprócz podstawy wynagrodzenia atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju pionowego i poziomego
  • współpracę z zespołem specjalistów i zapewnienie, że nie będziesz się w tej pracy nudził

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl