kandydatów

Etat Rzemieślnik (1/2 etatu)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Rzemieślnik (1/2 etatu)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1771
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków:- codzienne kontrolowanie sprawności i naprawa urządzeń oraz sprzętu szkolnego;- bieżąca konserwacja narzędzi, urządzeń i sprzętu szkolnego (w tym malowanie elementów metalowych /ogrodzenie, drzwi/ idrewnianych /drzwi, ławki itp./); - wykonywanie prac remontowych; - naprawa i wymiana uchwytów okiennych, uszczelnianie okien, wymiana szyb; - naprawa i konserwacja drzwi i innych urządzeń drzewnych; - konserwacja i naprawa zamków patentowych i zwykłych; kluczy w punkcie obsługowym; - wymiana żarówek, naprawa gniazdek wtykowych i wyłączników świetlnych; - mocowanie i wieszanie mat, kwietników, szafek szkolnych itp.; - drobne naprawy instalacji odgromowej i rynien; - prace awaryjne na terenie szkoły wzakresie napraw urządzeń sanitarno-kanalizacyjnych; napraw hydraulicznych, zapchanych zlewów, umywalek i innych; - w czasie remontów usuwanie i zabezpieczanie sprzętu orazumeblowania szkolnego; - dokonywanie na rzecz placówki zakupu materiałów isprzętu zleconego przez dyrektora szkoły; - informowanie dyrektora o zaistniałych awariach oraz o zauważonych usterkach i wadach instalacji, sprzętów i wyposażenia; - naprawianie i pomaganie przy zakładaniu elementów dekoracyjnych na budynku szkoły w związku z uroczystościami państwowymi;- dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały; - utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy; - przestrzeganie obowiązujących zarządzeń i regulaminów na stanowisku pracy; - wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb szkoły. Godziny pracy: poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 9:00-13:00, wtorek: 13:00-17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku. Mile widziane uprawnienia elektryczne. Wymagana umiejętność wykonywania prac remontowych, usuwania małych awarii instalacji elektrycznej, urządzeń sanitarnych i hydraulicznych, umiejętność organizacji czasu pracy i pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach